"- Вы - историк?!!.. - Да, я - историк!!.. Сегодня тут будет интересная история!"


В Шанхаї знову вмикнувся автоматичний зупинювач торгів: зафіксовано падіння індексу в 7%.
baghdad_thief
chika

Фондовий ринок Китаю почав рік нестримною жагою розпродажу.

Це якщо коротко означає, що шахрайська економіка Китаю ще більш шулерська, аніж це прийнято було вважати, бо як я читав багато прогнозів аналітиків, наступного вибуху на китайському фондовому ринку через проблеми недостатньо пружної ліквідності всі очікували не раніше початку березня. Тобто - всі взяли до уваги дії уряду КНР і регуляторів, і вираховували, наскільки цих регулювань, вливань і наказових актів вистачить. Але поки ми заколисували себе урядовими промовами китайських чиновників і "ринковими" показниками китайської економіки - спрага в реальності цієї кволої, спрощеної і нікчемної, застарілої і перенасиченої мотлохом махіни лише зросла. Читати далі...Collapse )

Що можу ще додати, чому я акцентувався 4 січня саме на цієй гучній для фінансистів здебільше події? Бо за логікою речей вона буде тримати в напруженні ринок гудсів і далі, тобто сировинні ринки не можуть піднятись, поки Китай, його операційне середовище, фактично блокований. Ані нафта, ані алюміній, ані залізо, ані мідь не підіймуться в ціні. Ось так.

Це сталось: Еліот Хіггінс доправив матеріали розслідування до прокуратури Нідерландів.
baghdad_thief
0744406

В яких чітко окреслено коло підозрюваних в збитті рейсу MH17.

В репорті групи Bellingcat підозру висунуто 20 військовим армії РФ з 53-ї Курської бригади ППО. Ані "казакам", ані "ребелз", ані "трактористам і шахтьорам".Читати далі...Collapse )

Але я сам через брак часу не буду занурюватись докладно в цей репорт, тому якщо в когось є час і натхнення - то поділіться зі мною тим цікавим, що впаде вам на око в цоьму репорті або в новинах, мої розумні читачі і друзі. Моя ж місія - вказати лише на те, що від правди втекти в цьому світі дуже важко стає вже зараз. Особливо коли мова йде про такі зухвалі злочини.

Хтось хоче щось додати? Будь ласка, я буду дуже радий.

Входячи в новий рік.
baghdad_thief
bv

Або як це бачить Багдадський Крадій.

Дорогі пані і так само поважні панове. Новий рік настає. Що хочу я зауважити на його початку? Читати далі...Collapse )

Мабуть, не буду в свята вас перевантажувати інофрмацією, дороге товариство. Можу лише попросити поділитись і вашим мудрим баченням деталей цього тільки щойно починаючогося року. Як бачите ви цей рік? Мені цікаво було б про це довідатись. Бо сенси так і літають навколо. Давайте спробуємо хоч якісь з них спіймати, гуртом. Бо гуртом, як каже наша мудрість, навіть батька бити легше.

З новим 2016 роком, дороге товариство!
baghdad_thief
1

Всіх без виключення зі святами.

Хай Новий рік буде для вас щасливим.

Розпочався він у мене наприклад достатньо добре.

Маю надію що і у вас він почався весело і в доброму настрої. Всіх з новим роком!!!

А він обіцяє бути цікавим, несподіваним, дуже виваженим і контрастним на події водночас, доволі легким для тих, хто звик до логічних дій і дуже суворим для авантюристів всіх мастей... Але ось якраз про це я і буду писати весь рік. Всім чарівних і незабутніх свят на всі доступні і розумно прораховані кошти!!!!!

NY3

Хапінуєр!!!! Продовжуємо, дорогі друзі, продовжуємо!!!


Ось і Кілмістер помер.
baghdad_thief
42_tn

Motorhead відкатався.

Шкода - рак. Все та ж антиприродня мутація клітин.

Ну що ж. Хай спочиває в мирі.Читати далі...Collapse )

А ми запам'ятаємо його високим штативом мікрофону, гітарою великого розміру і нестримним бажанням катати білявок на мотоциклах. І в Новий рік я вип'ю в його пам'ять і честь.

Хто пам'ятає і знає, що таке Моторхеад, прошу в коментарі.

Амінь, друже Леммі. Хай помилує тебе Господь.

Happy Merry Xmas, дорогі друзяки!
baghdad_thief
bv

Я сьогодні вітав своїх друзів в Twitter. І що радує - саме таке привітання, дещо... ммм... незвичайне від українця (а в мойому твітері 62% американці, 13% британці, 3% австралійці, ну решта всі інші) чомусь набуло приватної реакції. Достатньої для того, щоб зробити і моє Різдво Господа мого, чергове - щасливим. Не дивлячись ні на що!

Зізнаюсь, для мене це був жахливий рік, 2015. Але - могло бути гірше.

Чого я чекаю у 2016 від всіх людей, яких знаю? Єдиного, товариство. Людяності. Бо людяність для всіх нас є лише єдиною гарантією виживання. В якості людей, дороге панство. Це і засторога, і - щире наше українське побажання: знаходьте більше часу, засобів, квітів, повідомлень, СМСок, уваги, поваги, любові і проявів свого шалено класного існування для... інших. Виконайте малу частину заповіту Господня, не бутьте тваринами. Бо ті, хто вас люблять - часто роблять все і більше, щоб бути для вас краплиною щастя в світі. А у нас батьох не вистачає банального... Душі. Не часу, не грошей, не рішучості, не розуму, не сміливості. Душі. Бо - це ж ваша душа, дорогі люди. І для інших... Хммм.. От як то так? А так треба.

Душі нам всім. В першу чергу. І тоді - та благословить нас усіх Отой Народжений Знову. Оцей.

J

Я люблю такі листівки. Може саме тому, що на них Бог малює згадування про Свою Абсолютну Душу? Не знаю. Може - ви знаєте?... Маю надію - більше мого знаєте.

Зі Світлим Святом вас усіх. І кожного. І особливо - кожного... Але і усіх разом - теж! Happy Merry Christmas for all and each to ever and more! Зі Святом Різдва Господня, дорогі католики!

... і я навіть радий з того, що це свято таке... неузгоджене, а тому тривале. А в першу чергу - любові всім нам. Такої, як кожен собі уявляє.Happy Merry Christmas, товариство. We run beginning on 2016 year!
Tags:

СП корпорації ConocoPhilips і фірмочкі "Роснєфть" припинило існування.
baghdad_thief
cncf

ConocoPhillips покинула Россию после 25 лет работы.

Подробнее на РБК:
http://www.rbc.ru/business/22/12/2015/567936549a79479eabc26660

"Россия была тем регионом, про который они думали так: это не работает, нужно уходить. И это было правильным решением», — рассказал газете человек, знакомый с ситуацией." 0_о...$%(&@#...Collapse )

Компания Полярное сияние занимается добычей и разведкой углеводородного сырья в северной части Тимано-Печорской нефтегазоносной провинции. Ей принадлежат три лицензии на добычу и геологическое изучение Ардалинского, Восточно-Колвинского и Дюсушевского нефтяных месторождений и лицензия на геологическое изучение недр на лицензионной территории, включающей Ошкотынское нефтяное месторождение.

В феврале «Коммерсантъ» писал, что оба владельца хотят продать свои доли в проекте. В августе стало известно, что ConocoPhillips выставила свою долю на продажу. Джефф Шитс (его цитирует Reuters) в ходе телеконференции объяснил, что санкции против «Роснефти» пока не повлияли на ситуацию: дело в том, что после выхода из совместного проекта с «Лукойлом» компания решила, что нет смысла сохранять такой мелкий актив в России, как долю в «Полярном сиянии». В начале ноября "Коммерсантъ" писал, что "Татнефтегаз-Север" и семья бизнесменов Юрия и Алексея Хотиных интересуются долей "Роснефти" в "Полярном сиянии". Актив с выработанными запасами и падающей добычей неофициально оценивается в $200 млн, но эксперты уверены, что реальная цена не выше $50 млн, отмечало издание.

По данным «Коммерсанта», «Полярным сиянием» интересовались Независимая нефтегазовая компания бывшего первого вице-президента «Роснефти» Эдуарда Худайнатова, «Зарубежнефть», а также несколько небольших иностранных компаний. В августе аналитик Райффайзенбанка Андрей Полищук оценивал всю компанию «Полярное сияние» в $130-160 млн.

Я не знаю, що ж сказати, центральне. І вигадав лише одне - поділитись спогадами, товариство. Що таке ConocoPhilips? Це, панове, культура офіс-менджменту. Це наявність обідів для персоналу - з гамбургерами і Coca-Cola, з факсами і прінтерами... Зі столами і немодним, але таким сприятливим власним одягом. Це зв'язок на всіх ланках - де по раціях, де телефоном. Це бюлетні стану (не тільки персоналу) всього, що має хоч далеке відношення до моніторингу. Це в першу чергу контроль.

Саме ця корпорація привнесла в СРСР культуру офіс-менеджменту, і з нею і надвагому частину - менеджмент взагалі.

А що таке "Разнєфть"? 8)))))... Я вас просю!!!!!!... 8))))))))))

Я сказав навіть більше, чим планував. Тільки не зовсім пояснив?... Ну - що ж вдієш. Я он передивляюсь раз у 23 сьогодні "Міцний горішок" - 2. І збагачуюсь черговими висновками. Бо є речі в світі - які робляться століттями, і мають назву історія... Ну хто ж нам лікар - що ми не розуміємо з дитинства важливість саме цього предмету???... Я зрозумів. Ще з дитинства... Так сталось!

Комісар ЄС із торгівлі: Росія була негнучка
baghdad_thief
ckli

Але і Євросоюз був непохитний.

Більше, як я розумію, розмов не буде. Пані єврокомісарка з питань торгівлі заявила, що була дуже здивована підписаним 16 грудня указом Путіна про припинення дії угоди про зону вільної торгівлі між Україною і РФ. Читати далі...Collapse )

Отака новина. Зосталось не так багато часу, лише 10 днів. Але ще раз повторю, всі, хто вважає себе в чомусь не підготовленими до подолання мети вступу до ЄС - будь ласка, не гайте часу. ЄС це не винагорода за лояльність, як СНД чи якісь подібні вигадки. ЄС - це впершу чергу відповідність і умови. Не чекаємо, що ЄС нам створить ці умови, бо він може лише надати параметри цих умов, але створювати їх ми будемо самі і для себе. І буде просто нерозумно не скористатись безпрецедентним шансом і рівнем підтримки наших прагнень відтворитись врешті решт, як повноцінна європейська держава.

І у нас лише, нагадаю, є 4 роки, бо вже в 2020-му році ми зможемо подати заявку на повноформатне членство.

NB: Зсув ґрунту в Китаї "проковтнув" 22 будинки
baghdad_thief
zsuv

На прилеглій автозаправці стався вибух.

А сенс саме в тому, про що я казав: не вмієте будувати, спочатку навчіться. Не проводите тестування на шкоду здоров'ю, не хочете витрачати гроші на дослідження, не розвиваєте наукові лабораторії, або робите це не за вимогами до освітніх і дослідницьких програм? Так ото і матимете. Цікаво - як вони ще паличками самі себе на заколюють при харчуванні?Читати і дивитись далі...Collapse )

А уявіть - у цих бовдурів теж є ядерна зброя!... І якщо ще і ці дикуни почнуть волати "сааамая-самая!"... ну що я скажу. Вдягайтесь в чистий костюм радіаційного захисту...

NB: Крістін Лагард постане перед Судом Республіки
baghdad_thief
kril

Голова МВФ постане перед судом у Франції.

Цікавий який розвиток подій, да? Найвідданіший борець із шахрайством, без виховання якої на загальнолюдських цінностях і освіченості ми б із вами, шановне панство, в кращому випадку мали б зараз палаючу країну у війні із сусідом, без шансів на перемогу можливо - звинувачюється саме тими процедурами, які вона вводить щоденно в... діях з ознаками шахрайства. І це не смішно.Читати далі...Collapse )

І найбільше за все мене цікавлять ваші висновки, о мудрі мої відвідувачі! Що це за справа? Замовна від "лівих соціалістичних урядів", як Олланда, в надії притягти до відповідальності якихось осіб конкурентів? Вистава для того, щоб мати потім повноваження на ще більший регуляторний тиск на ТНК, мотивуючи що закон єдиний для всіх? Реальна шахрайська і відверто корупційна поведінка за домовленістю єврочиновниці тоді пані Лагард?

Алюмарш, як кажуть в деяких країнах.

?

Log in

No account? Create an account